Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/1/2023

Β & Γ Μαγειρας

Εστίαση

Πόλη ΞΑΝΘΗ | ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Το εστιατόριο Kookoovaya Urban Gastronomy είναι ένα φημισμένο εστιατόριο στην πόλη της Ξάνθης που συνδυάζει ένα γαστρονομικό μενού με την άψογη εξυπηρέτηση, προσφέροντας μια μοναδική γαστρονομική εμπειρία από βραβευμένο executive chef και signature cocktails από κορυφαίους bartender.

Επιθυμούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας έναν Β μάγειρα με προοπτικές εξέλιξης και ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών για ολόκληρο το έτος.

Τα καθήκοντα σας σε συνεργασία με τον executive chef:

  • Προετοιμασία και προγραμματισμός γευμάτων
  • Παρασκευή και επιτήρηση γευμάτων
  • Πίστη τήρηση υγειονομικών πρωτοκόλλων
Έναρξη: Ιανουάριος 2023

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προηγούμενη προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση a la carte.
  • Δίπλωμα μαγειρικής τέχνης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση από τον executive chef