Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/03/2019

Ιατρικός Επισκέπτης

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχεις εμπειρία ως Ιατρικός Επισκέπτης και μένεις στο Ηράκλειο Κρήτης;

Θέλεις να εργαστείς σε μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες συμπληρωμάτων διατροφής;

Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει!

Οι αρμοδιότητες του Ιατρικού Επισκέπτη είναι:

  • Διαχείριση πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
  • Επισκέψεις σε γιατρούς διαφόρων ειδικοτήτων με στόχο την ενημέρωση σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας
  • Παρακολούθηση του ανταγωνισμού και των τάσεων της αγοράς
  • Παρουσία και συμμετοχή σε σεμινάρια, ημερίδες και συνέδρια

Απαραίτητα Προσόντα

Τα απαραίτητα προσόντα του Ιατρικού Επισκέπτη είναι:
  • 2-5 έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ ιδανικά Βιολογίας, Χημείας ή παραϊατρικού κλάδου
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση MS Office και Η/Υ
  • Ικανότητα παρουσιάσεων σε κοινό
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στις λεπτομέρειες & αναλυτική σκέψη
  • Άριστες διαπραγματευτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας
  • Διάθεση & ενθουσιασμό για επίτευξη στόχων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον Ιατρικό Επισκέπτη τα παρακάτω:
  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εταιρικό Laptop
  • Εταιρικό Κινητό
  • Ιδιωτική Ασφάλιση

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση, παρακαλώ επικοινωνήστε με την Ήλια Λυμπεροπούλου στο 210 677 0523.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.