Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/01/2023

Spa Therapist

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Τα Αzalea Luxury spa μετά από πολυετή εμπειρία στο χώρο των Spa και κέντρων αισθητικής και έχοντας ήδη πετυχημένες συνεργασίες με 5* ξενδοχειακές μονάδες σε Μύκονο και Σαντορίνη, καθώς και με πολυτελή Yachts σε όλο τον κόσμο, αναζητούν να εντάξουν στο ανθρώπινο δυναμικό τους  έμπειρες Spa therapists για την θερινή σεζόν 2023 στην Μύκονο.

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Διατήρηση καθαρού και καλά εφοδιασμένου χώρου
  • Αναγνώριση και απόκριση σε ερωτήματα, ανάγκες και προσδοκίες πελατών
  • Πρόταση και προώθηση προϊόντων λιανικής ή πρόσθετων υπηρεσιών
  • Τήρηση προτύπων υγιεινής και κανονισμών υγείας και ασφάλειας
  • Συνεργασία με την Spa Manger για την σωστή λειτουργία του χώρου
  • Συνεργασία με τη διοίκηση και αναφορά τυχόν ζητημάτων που προκύπτουν

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ή έγκυρη άδεια θα εκτιμηθεί
  • Γνώση massage, θεραπειών προσώπου/σώματος και περιποίησης άκρων
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία στην προώθηση προϊόντων και θεραπειών θα εκτιμηθεί
  • Αντίληψη του χώρου και των αναγκών του πελάτη
  • Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Διαμονή
  • Bonus