Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2023

Τεχνίτης-Μηχανικός Παραγωγής (Ασπρόπυργος)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας ελληνικής βιομηχανίας γυαλιού, δυναμικό υποψήφιο που θα στελεχώσει την θέση του Τεχνίτη-Μηχανικού Παραγωγής.

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Χειρισμός, επίβλεψη, αλλαγές και ρύθμιση των μηχανών παραγωγής
  • Εκμάθηση και ενεργή συμμετοχή στην συντήρηση των μηχανών
  • Διατήρηση της ευταξίας και καθαριότητας του τομέα ευθύνης τους
  • Διασφάλιση των διαδικασιών ασφαλείας και υγιεινής του εργοστασίου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος (όχι απαραίτητα)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο σε βιομηχανικό περιβάλλον θα συνεκτιμηθεί (όχι απαραίτητη)
  • Κάτοχος Ι.Χ
  • Συνέπεια, ομαδικότητα και επαγγελματισμός
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και του λογισμικού Microsoft Office

Παροχές

Πακέτο Αποδοχών:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας και προοπτικές εξέλιξης εντός του οργανισμού