Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/12/2020

Υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων & επικοινωνίας

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

To PNS Business Group17 αναζητά Υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων και επικοινωνίας για θέση στη Λάρισα.

Η υποψήφια θα πρέπει να συνδυάζει ευχάριστη παρουσία με σοβαρό παρουσιαστικό και την ανάλογη άνεση στην επικοινωνία με τρίτους. Υπάρχει πολιτική για απομακρυσμένη εργασία, η οποία θα αφορά μέρος των καθηκόντων της εργαζομένης.

Κύρια καθήκοντα:

  • Οργάνωση / Διαχείριση καθημερινής ατζέντας
  • Επικοινωνία / Εξυπηρέτηση υπαρχόντων πελατών / συνεργατών
  • Ανάπτυξη δικτύου πελατών / συνεργατών
  • Χειρισμός κοινωνικών δικτύων
  • Σύνταξη κειμένων με σκοπό την επικοινωνία
  • Ανάπτυξη ανακοινώσεων σε ΜΜΕ και μέσα κοινωνικής δικτύωσης
  • Επαφές / Συναντήσεις με δημόσιους και ιδιωτικούς φορείς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δελτίο ανεργίας σε ισχύ (30 ημερών και άνω)
  • Πολύ καλή γνώσης Αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία στην πλοήγηση μέσω διαδικτύου και μέσων κοινωνικής δικτύωσης
  • Άνεση σε ομιλίες τύπου συνεδρίου, εταιρικά γεύματα κοκ
  • Γνώσεις κειμενογραφίας

 Θα συνεκτιμηθούν (με σειρά προτεραιότητας):

  • Δεύτερη ξένη γλώσσα
  • Εμπειρία
  • Γνώσεις διαφήμισης / marketing
  • Φωτογραφική αντίληψη
  • Πτυχίο αντίστοιχης σχολής

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Εξοδολόγιο καυσίμων και κινητής τηλεφωνίας
  • Μπόνους απόδοσης
  • Πρόσβαση σε νέες τεχνολογίες
  • Άνεση ωραρίου
  • Ευχάριστο και ήρεμο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και ενημέρωση με έξοδα της εταιρίας