Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/07/2019

Customer Care Agents

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, έχοντας πολυετή εμπειρία στη διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ως στρατηγικός συνεργάτης της ELPEDISON στην Ελλάδα, κορυφαία εταιρεία ενέργειας, τόσο στην παραγωγή και προμήθεια ηλεκτρικού ρεύματος, όσο και στην προμήθεια φυσικού αερίου, ενδιαφέρεται να προσλάβει άτομα για την ενημέρωση - τηλεφωνική εξυπηρέτηση των υφιστάμενων και νέων πελατών.

Χαρακτηριστικά θέσης
Τύπος: Μερικής απασχόλησης (6h-5h-4h)
Τοποθεσία: Αθήνα

Βασικές Αρμοδιότητες

  •  Διαχείριση εισερχόμενων & εξερχόμενων κλήσεων για την βέλτιστη κάλυψη των αυξανόμενων αναγκών των πελατών (υφιστάμενων και νέων)
  •  Διαχείριση παραπόνων
  •  Λήψη και καταχώρηση παραγγελιών/αιτημάτων
  •  Καταγραφή παρατηρήσεων
  •  Υποστήριξη διαφημιστικών projects

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Άνεση στην επικοινωνία και καλή χρήση του προφορικού λόγου
  •  Πελατοκεντρική αντίληψη
  •  Ευελιξία ωραρίου
  •  Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία
  •  Απολυτήριο Λυκείου
  •  Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  •  Πολύ καλή χρήση Η/Υ σε περιβάλλον Windows
  •  Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο θα συνεκτιμηθεί
  •  Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  •  Σύμβαση εργασίας αορίστου χρόνου
  •  Εισαγωγική εκπαίδευση και συστηματική υποστήριξη κατά τη διάρκεια προσαρμογής
  •  Σταθερός μισθός
  •  Βonus παραγωγικότητας
  •  Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον με τάσεις ανάπτυξης
  •  Εύκολη πρόσβαση για την Αθήνα (δίπλα ακριβώς από τον ηλεκτρικό σταθμό Ταύρου και Καλλιθέας)

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια