Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/1/2023

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ - ΒΟΗΘΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ ΒΑΡΔΙΑΣ

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Βιομηχανία τροφίμων, στην βιομηχανική περιοχή του Αγίου Στεφάνου Αττικής, ζητά Τεχνικό Συντήρησης- Βοηθό Υπευθύνου Βάρδιας, για μόνιμη συνεργασία πλήρους απασχόλησης.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος των μηχανημάτων παραγωγής και αντιμετώπιση βλαβών, με την καθοδήγηση του υπεύθυνου βάρδιας/μηχανικού
  • Προληπτική συντήρηση βάσει των διαδικασιών λειτουργίας και ασφαλείας, σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας
  • Διασφάλιση της ορθής λειτουργίας του μηχανολογικού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίων:

  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΙΕΚ Τεχνικής κατεύθυνσης (Μηχανολόγων/Ηλεκτρολόγων/Ηλεκτρονικών μηχανικών)
  • Γνώση αγγλικών και χειρισμού Η/Υ
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός
  • Οργάνωση και διάθεση για εργασία
  • Ικανότητα εργασίας σε δυναμικό περιβάλλον
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δεν απαιτείται προϋπηρεσία

Παροχές

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Μόνιμη εργασία (αορίστου χρόνου)
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Εξειδικευμένη εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης