Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2020

Παιδαγωγός για δημιουργική απασχόληση παιδιών (Σύμβαση ορισμένου χρόνου)

Εκπαίδευση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Ο Πελάτης

Η Manpower-Group Greece, ηγέτιδα δύναμη στον χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Πολυεθνικής εταιρίας που δραστηριοποιείται στον χώρο της Τεχνολογίας, Παιδαγωγό για δημιουργική απασχόληση παιδιών.

Τόπος Εργασίας: Μαρούσι, Αττική
Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα με Παρασκευή, με ωράριο απασχόλησης: 09.00-17.00 & 09.00-18.00
Διάστημα απασχόλησης : 2-4 εβδομάδες, με προοπτικές ανανέωσης

Περιγραφή θέσης εργασίας
• Φύλαξη παιδιών εργαζομένων εταιρίας
• Δημιουργική απασχόληση

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο παιδαγωγού προσχολικής εκπαίδευσης (ΑΕΙ / ΤΕΙ) / βρεφονηπιοκόμου
• Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
• Δημιουργικότητα, υπευθυνότητα, ομαδικό και οργανωτικό πνεύμα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών