Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/11/2021

Υπεύθυνος Αποθήκης

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙ.ΠΑ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Εταιρεία μας δραστηριοποιείται στην επεξεργασία και χονδρικό εμπόριο τροφίμων με έδρα το Ωραιόκαστρο και ζητά Υπεύθυνο Αποθήκης.

Αρμοδιότητες:

  • Εκφόρτωση και Παραλαβή εμπορευμάτων από προμηθευτές​
  • Μεταφορά παραλαμβανόμενων εντός της αποθήκης και τακτοποίηση
  • Έλεγχος των προϊόντων βάση παραστατικού
  • Κατάλληλη Συσκευασία δεμάτων για παράδοση σε πρακτορείο
  • Τύλιγμα παλετών με τα έτοιμα προϊόντα και μεταφορά τους στο φορτηγό
  • Τοποθέτηση προϊόντων στα ράφια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα ελέγχου-καταμέτρησης τεμαχίων βάση του παραστατικού
  • Ικανότητα τακτοποίησης αποθήκης
  • Δυνατότητα εργασίας 1 Σάββατο το μήνα
  • Δυνατότητα χρήσης παλετοφόρων
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Συνεπής και οργανωτικός
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί προσόν

Παροχές

Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση, επιδόματα

Δυνατότητα εξέλιξης