Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/6/2021

Υπάλληλος Γραφείου Διακίνησης (Logistics)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από Εταιρία ζητείται Υπάλληλος  για τη στελέχωση Γραφείου Διακίνησης .

Αρμοδιότητες:
  • Λήψη παραγγελιών και διεκπεραίωσή τους
  • Έκδοση παραστατικών διακίνησης
  • Επικοινωνία και συνεργασία με οδηγούς, πελάτες και άλλα τμήματα.
  • Έλεγχος αποθεμάτων των  αποθηκών για την εκτέλεση των παραγγελιών
  • Ικανότητα έκδοσης καθημερινών report και προγραμματισμός Δορμολογίων
  • Συνεργασία με το εμπορικό τμήμα της Εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Οικονομικής Κατεύθυνσης  ΤΕΙ
  • Απαραίτητη 2-ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις  Αποθήκης
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Αρίστη διαχείριση MS Office και ERP προγραμμάτων
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση σε απαιτητικό περιβάλλον.
  • Εχεμύθεια, συνέπεια και επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Μισθός αναλόγως των προσόντων
  • Προοπτικές εξέλιξης