Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/1/2020

Υπάλληλοι Λιανικής Πώλησης (ΡΟΔΟΣ) old

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι κάτοικος Ρόδου; Ενδιαφέρεσαι να ξεκινήσεις να εργάζεσαι σε ένα ευχάριστο πολυεθνικό περιβάλλον ως Υπάλληλος Λιανικής Πώλησης; Παράλληλα σπουδάζεις και ενδιαφέρεσαι για προσωρινή απασχόληση για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα; Τότε έχουμε την δουλειά που σου ταιριάζει στο υπέροχο νησί της Ρόδου

Ως Υπάλληλος Λιανικής Πώλησης, οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Παρέχεις άριστη άμεση και έμμεση εξυπηρέτηση στους πελάτες
  • Χειρίζεσαι τα προϊόντα όσον αφορά την αναπλήρωση, το δίπλωμα, το κρέμασμα, την τακτοποίηση και την παρουσίαση των προϊόντων στους ορόφους
  • Παραλαμβάνεις τα εμπορεύματα και τοποθετείς αντικλεπτικές συσκευές
  • Υποστηρίζεις ενεργά τους συναδέλφους σου όπου σου ζητηθεί
  • Εξασφαλίζεις ότι ο χώρος, τα δοκιμαστήρια και οι αποθηκευτικοί χώροι του καταστήματος είναι καθαροί και προσεγμένοι

Απαραίτητα Προσόντα

Ως Υπάλληλος Λιανικής Πώλησης, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:
  • Να απολαμβάνεις να δουλεύεις με ομάδα
  • Να έχεις ευχάριστη, φιλική και εξυπηρετική προσέγγιση προς τους πελάτες
  • Να έχεις όρεξη για εργασία και θετική διάθεση
  • Τα δυνατά σου σημεία να είναι η επικοινωνία, η φιλοδοξία και η αισιοδοξία
  • Να έχεις την ικανότητα να χειρίζεσαι πολλά καθήκοντα ταυτόχρονα
  • Να μπορείς να ανταπεξέρχεσαι στην πίεση και το φόρτο εργασίας χωρίς να χάνεις τη θετική σου διάθεση
  • Και να είσαι ευέλικτος και να σ'αρέσει η μόδα!

Παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Υπάλληλο Λιανικής Πώλησης είναι:
  • η ευκαιρία να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου καριέρα σε ένα πολυεθνικό περιβάλλον.
  • να εργαστείς σε ένα νεανικό ομαδικό περιβάλλον αναπτύσσοντας τις επικοινωνιακές σου δυνατότητες.