Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/5/2023

Video Content Creator

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Περιγραφή Θέσης

  • Συμμετέχει στην ανάπτυξη δημιουργικής στρατηγικής, brainstorming με το δημιουργικό τμήμα της εταιρείας
  • Συνεργάζεται άμεσα με τον υπεύθυνο του δημιουργικού τμήματος και τον υπεύθυνο social media και δημιουργεί περιεχόμενο βίντεο για τα social media & το e-shop της εταιρείας
  • Πραγματοποιεί λήψεις video κατά την διάρκεια της ημέρας εντός και εκτός εταιρείας

Επεξεργάζεται τα video με σκοπό τη δημιουργία περιεχομένου που να ταιριάζει με την αισθητική αλλά και τη ταυτότητα της εταιρείας προσθέτοντας ήχους, εφέ κτλ.

  • Συντηρεί την πολιτική marketing της εταιρείας και παραδίδει υλικό έτοιμο προς χρήση για τα social media & το e-shop της εταιρείας
  • Διασφαλίζει την παράδοση του περιεχομένου έχοντας κάνει τους απαραίτητους ελέγχους για το ανέβασμα του υλικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία επεξεργασίας βίντεο
  • Άριστη γνώσης χρήσης προγραμμάτων
  • Εξοικείωση στη χρήση των social media
  • Ικανός να συνεργάζεται με ομάδα και να δέχεται δημιουργική κριτική ως προς το αποτέλεσμα
  • Ικανός να διαχειρίζεται project από την αρχή ως το τέλος και να διατηρεί συνέπεια σε χρονικές προθεσμίες
  • Δείγμα δουλειάς - Portfolio

Ιδιαίτερα Χαρακτηριστικά:

Eπικοινωνιακός, γρήγορος και οργανωτικός. Μεθοδικότητα και συνέπεια σε χρονικές προθεσμίες

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής υποστήριξη και εξέλιξη