Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/01/2019

Πωλητές / Πωλήτριες Καταστήματος Τηλεπικοινωνιών (Χαλάνδρι & Βριλήσσια)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στην βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Τώρα έχεις τη δυνατότητα να απασχοληθείς για λογαριασμό franchise καταστήματος!

Ο πελάτης
Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό Franchise καταστήματος Τηλεπικοινωνιών, αναζητά Πωλητές/-τριεςγια τα καταστήματα του Χαλανδρίου και των Βριλησσίων.

Αφορά πενθήμερη εργασία πλήρους απασχόλησης σε ωράριο καταστημάτων.

Καθήκοντα Ρόλου
Οι κάτοχοι του ρόλου θα είναι υπεύθυνοι για:

• Την εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος
• Την πώληση υπηρεσιών κινητής / σταθερής τηλεφωνίας, συσκευών και αξεσουάρ
• Διερεύνηση αναγκών και να προτείνουν την καλύτερη δυνατή λύση σε υπάρχοντες και εν δυνάμει πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

• Απαραίτητη εμπειρία στις Πωλήσεις για τουλάχιστον ένα έτος, είτε σε κατάστημα, είτε σε Call Center
• Απαραίτητη γνώση των Τηλεπικοινωνιακών Υπηρεσιών (σταθερή, κινητή)
• Αντίστοιχη εμπειρία σε κατάστημα Τηλεπικοινωνιών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Άριστες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες
• Διάθεση για εργασία και επαγγελματική ανέλιξη
• Δυνατότητα εργασίας σε ωράριο καταστημάτων
• Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Παροχές

• Μεικτός μηνιαίος μισθός: 750 – 900€
• Ιδιωτική Ασφάλιση Υγείας
• Επιτεύξιμα μηνιαία μπόνους βασισμένα σε ατομική στοχοθεσία