Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/12/2019

Γραμματέας

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Καταξιωμένος όμιλος επιχειρήσεων με έδρα το Πύργο Αθηνών στους Αμπελόκηπους, ζητεί γραμματέα έως 30 ετών, με πολύ καλές γνώσεις στα Αγγλικά καθώς και καλή γνώση χειρισμού υπολογιστή.
Προϋπηρεσία και συστάσεις απαραίτητες.

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Γραμματειακή υποστήριξη.
• Διαχείριση εισερχόμενων και εξερχόμενων κλήσεων.
• Διαχείριση συσκέψεων και συναντήσεων.
• Διαχείριση της καθημερινής ατζέντας μέσω Outlook.
• Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας.
• Οργάνωση και διαχείριση πληροφοριών.
• Συνεργασία με προσωπικό, προμηθευτές και πελάτες.

Απαραίτητα Προσόντα

• Εξαιρετική γνώση του MS Office (Word, Excel, Outlook)
• Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας.
• Αγγλική γλώσσα (προφορικά / γραπτά) σε άριστο επίπεδο.
• Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση

Παροχές

• Eυχάριστο σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
• Πλήρης Απασχόληση
• Σύμβαση αορίστου χρόνου