Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2020

Boutique Coffee Specialists (Νότια Προάστια, Αθήνα)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. Η Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας στον κλάδο του τρόφιμου, αναζητά άτομα για την στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης:

• Υποδοχή πελατών στο κατάστημα, διερεύνηση των αναγκών τους και παροχή προτάσεων σχετικά με προϊόντα της εταιρείας
• Χειρισμός και καταχώριση παραγγελιών στο σύστημα
• Παρακολούθηση των αποθεμάτων και φροντίδα για τον σωστό ανεφοδιασμό
• Επικοινωνία και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας εντός του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

Απόφοιτοι ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε κλάδο εξυπηρέτησης
• Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Βασική γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
• Ευχάριστη προσωπικότητα

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
• Εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης