Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2021

Προϊστάμενος Φύλαξης στις Σέρρες

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο Όμιλος εταιρειών Brink's Hellas μέλος της Brink’s Global με ηγετικό ρόλο στο χώρο της διακίνησης αξιών και ασφάλειας παγκοσμίως, αναζητά

Προϊστάμενο Φύλαξης

για τη Δομή Προσωρινής Υποδοχής και Φιλοξενίας αιτούντων άσυλο, μεταναστών και προσφύγων στις Σέρρες.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Διενέργεια καθημερινών ελέγχων των κτιρίων και εγκαταστάσεων της Δομής προκειμένου να διασφαλιστεί η εύρυθμη λειτουργία της και η παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών ασφάλειας
  • Επιθεώρηση του προσωπικού ασφάλειας σε επίπεδο εμφάνισης, συμπεριφοράς και συμμόρφωσης με τους κανονισμούς ασφάλειας και ενημέρωση του Επόπτη της Δομής για ζητήματα που ενδεχομένως ανακύψουν
  • Κατάρτιση του μηνιαίου προγράμματος του προσωπικού ασφαλείας και παρακολούθηση των σχετικών με το ωράριο εργασίας θεμάτων
  • Σύνταξη αναφορών και υποβολή προτάσεων βελτίωσης των παρεχόμενων υπηρεσιών
  • Διαθεσιμότητα για ανάληψη έκτακτων και υποστηρικτικών καθηκόντων που ενδεχομένως ανατεθούν αναλόγως με τις καθημερινές ανάγκες της Δομής

Απαραίτητα Προσόντα

Tο προφίλ του υποψηφίου που αναζητούμε:

  • Τριετής προϋπηρεσία ως Επόπτης Υπηρεσιών Ασφαλείας ή σε συναφή θέση διοικητικής ευθύνης με διαχείριση προσωπικού
  • Άριστη γνώση γενικών αρχών ασφαλείας
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ
  • Καλή γνώση χρήσης MS Office
  • Β' ερασιτεχνικό δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Απαραίτητα προσόντα για τη θέση:

  • Πολύ καλές δεξιότητες επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα, ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε μεταβαλλόμενες συνθήκες
  • Εγρήγορση σε θέματα ασφάλειας και ταχύτητα στη λήψη αποφάσεων
  • Αποδεδειγμένη βάσει του εργασιακού παρελθόντος διαχείριση και επίλυση σύνθετων προβλημάτων
  • Πολύ καλή κατανόηση του ευρύτερου πλαισίου εργασίας που καθορίζεται από πολιτισμική πολυμορφία και δέσμευση στην εφαρμογή πολιτικών που σχετίζονται με τα ανθρώπινα δικαιώματα

Παροχές

Η Brink’s σου παρέχει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
Aν πιστεύεις ότι αυτή η θέση αποτελεί μια ευκαιρία καριέρας για εσένα
Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου.

Πατώντας Αποστολή Βιογραφικού κωδικός θέσης SER/PD.

Τηλέφωνο επικοινωνίας 211 0130604 έως 605, 210 3484000 (ext: -270,-271,-273,-137).