Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/3/2020

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης μέσω τηλεφώνου (Part-Time) (Tηλεγραμματεία)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εταιρείας που δραστηριοποιείται στην παροχή υπηρεσιών, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης μέσω τηλεφώνου (Part-Time)
(Tηλεγραμματεία)

Περιγραφή Θέσης

• Παροχή γραμματειακής υποστήριξης μέσω τηλεφώνου
• Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
• Επικοινωνία με ασθενείς/ πελάτες
• Προγραμματισμός ραντεβού σε συνεργαζόμενα ιατρεία

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Επιθυμητή η γνώση τυφλού συστήματος
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

• Σταθερό πακέτο αποδοχών
• Δυνατότητα εξέλιξης
• Σταθερό ωράριο εργασίας
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας