Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/09/2021

Β' & Γ' Μάγειρες

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ξενοδοχείο 4* στην Κω, ζητά για την τουριστική σεζόν 2021, Β' & Γ' Μάγειρες.

Κύρια Καθήκοντα
  • Εφαρμογή των οδηγιών που έχει δώσει ο Chef καθώς και όποιο άλλο καθήκον εκείνος ορίσει
  • Προετοιμασία των πρώτων υλών που θα χρησιμοποιηθούν (πλύσιμο και κόψιμο λαχανικών κ.τ.λ)
  • Παρασκευή απλών πιάτων όπως σαλάτες, σάλτσες και συνοδευτικά ή πιο σύνθετων αναλόγως πόστου
  • Συμμόρφωση με πρωτόκολλα υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής
  • Προϋπηρεσία κατ' ελάχιστο 2 ετών
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Πιστοποιητικό υγείας σε ισχύ

Παροχές

  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Η Εταιρεία μας, στο πλαίσιο της συμμόρφωσης της με τον Ευρωπαϊκό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR) και της προσπάθειας της να προστατεύει την ιδιωτικότητα και την ασφάλεια των προσωπικών δεδομένων, θα διατηρεί το βιογραφικό σας για διάστημα ενός (1) έτους. Αν δεν επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός αυτού του χρονικού διαστήματος, σας ενημερώνουμε πως το βιογραφικό σας θα διαγραφεί.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού