Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/06/2021

Prepaid expert (Στελέχωση τμήματος Promotion- προώθησης πακέτων σύνδεσης καρτοκινητής)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ | ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H Amuse & η ομάδα καρτοκινητής COSMOTE (What’s up –Cosmoκάρτα – Frog) σε ένα πανελλαδικό – project που αφορά την προώθηση των πακέτων σύνδεσης καρτοκινητής αναζητά νέους/νέες για 4ωρη πενθήμερη εργασία με ευέλικτο ωράριο εντός του χρονικού διαστήματος 9:00-21:00 στην Ηγουμενίτσα. Οι υποψήφιοι θα εργασθούν ως promoter για την προώθηση των πακέτων σύνδεσης (What’s up –Cosmoκάρτα – Frog) σε εξωτερικούς δημόσιους χώρους που θα υποδείξει ο supervisor τους:

Απαραίτητα Προσόντα

• διάθεση για εργασία
• ευχέρεια στην επικοινωνία
• Προσεγμένη εμφάνιση
• Tech Friendly

Περιγραφή θέσης :

• Προσέγγιση και επικοινωνία προσφορών ομιλίας και δεδομένων (What’s up –Cosmoκάρτα – Frog) σε υποψήφιους πελάτες
• Καταχώρηση των στοιχείων του πελάτη στο app της COSMOTE μέσω tablet.
• Ενεργοποίηση της φοιτητικής προσφοράς μέσω tablet όταν πρόκειται για φοιτητικό πακέτο.
• Είσπραξη χρηματικού ποσού της αξίας του χρόνου ομιλίας .

Παροχές

• Σταθερός βασικός μισθός
• Ασφάλεια και όλα τα δικαιώματα που ορίζει ο νόμος (δώρα, επιδόματα, άδειες).
• Bonus παραγωγικότητας

Επιπλέον:

• Θα έχεις καθημερινή επικοινωνία και καθοδήγηση από τον supervisor (SV) όσον αφορά τα σημεία εργασίας καθώς και την εξέλιξη της παραγωγικότητας σου.
• Σου παρέχουμε όλο τον απαιτούμενο εξοπλισμό tablet, ρούχα με λογότυπο(What’s up –Cosmoκάρτα – Frog) κ.α
• Πιστοποίηση γνώσεων καρτοκινητής μέσα από επίσημη διαδικασία μελέτης και εξετάσεων .
• Προσφέρεται Part time απασχόληση σε σύγχρονο περιβάλλον εργασίας- Προοπτικές εξέλιξης & σταδιοδρομίας στις πωλήσεις/marketing στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών – κινητής τηλεφωνίας .
• Αν θες να γίνεις και εσύ μέλος της ομάδας μας στείλε το βιογραφικό σου (απαραίτητη φωτογραφία).
• Θα υπάρξει άμεση τηλεφωνική επικοινωνία από τον υπεύθυνο της περιοχής σου μετά την αξιολόγηση των βιογραφικών .

Θα χαρούμε πολύ να συνεργαστούμε και να γίνεις μέλος της ομάδας μας.