Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/04/2018

Μάγειρας Β' a la carte Εστιατορίου

Εστίαση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H εταιρεία μας αναζητά για άμεση απασχόληση ενθουσιώδη νέο & νέα με ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα για να εργαστούν ως Μάγειρας Β’ για το a la carte εστιατόριο στον Κήπο Ζαππείου.

Η θέση εργασίας περιλαμβάνει τις παρακάτω αρμοδιότητες και καθήκοντα:

  • Προετοιμασίες κουζίνας a la carte εστιατορίου και εργασία σε όλα τα πόστα.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής μαγειρικής.
  • Προϋπηρεσία σε οργανωμένη κουζίνα a la carte εστιατορίου και σχετική εμπειρία – εξοικείωση με όλα τα πόστα, δευτερευόντως, θα ληφθεί θετικά υπόψη η εμπειρία σε pizza, burgers, club sandwiches, ομελέτες και λοιπά snacks.
  • Διαθεσιμότητα: δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες με κυμαινόμενες ώρες εργασίας & ευελιξία στο ωράριο εργασίας: απασχόληση αναλόγως των αναγκών και της λειτουργίας των επισιτιστικών τμημάτων της επιχείρησης (εστιατόριο & καφέ). Εργασία Part time και Full Time.
  • Διαθεσιμότητα εργασίας και τα Σαββατοκύριακα.
  • Πνεύμα ομαδικής εργασίας και ικανότητα συνεργασίας.
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με έμφυτη ευγένεια, χαμόγελο. Περιποιημένη εμφάνιση και καθαριότητα.
  • Αντοχή σε πολύωρη χειρονακτική εργασία και ορθοστασία, σε συνθήκες πίεσης και έντονου φόρτου εργασίας.
  • Πιστοποιητικό υγείας καταστημάτων Υγειονομικού Ενδιαφέροντος σε ισχύ.
  • Πιστοποιητικό ΕΦΕΤ κατάρτισης στην Υγιεινή & Ασφάλεια Τροφίμων θα ληφθεί θετικά υπ' όψιν.
  • Παρακαλούμε να συμπεριλάβετε πρόσφατη φωτογραφία προσώπου μαζί με το βιογραφικό σας.

Παροχές

  • ασφάλιση στο ΙΚΑ, δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου, αμοιβή βάσει νόμου.
  • εκπαίδευση on the job στις σωστές διαδικασίες υγιεινής & ασφάλειας τροφίμων βάσει ISO 22:000 και στον χειρισμό εξοπλισμού κουζίνας.
  • δωρεάν παροχή γεύματος & ροφήματος στην βάρδια.
  • προοπτικές εξέλιξης και ανάπτυξης στα τμήματα κουζινών.
  • εργασία όλο το χρόνο, σε ένα ευχάριστο, φιλικό, νεανικό και δυναμικό περιβάλλον στο κέντρο της Αθήνας.
  • πρόσθετες εκπτωτικές παροχές από εταιρίες του ομίλου.