Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/5/2019

Εξωτερικός Πωλητής Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία με ηγετική θέση/παρουσία στον χώρο των τουριστικών και γυναικείων ενδυμάτων και καλλυντικών, με έδρα την Αθήνα αναζητά εξωτερικό πωλητή Β2Β για διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου σε υφιστάμενο δίκτυο πωλήσεων.

Αρμοδιότητες :
• Εύρεση και ανάπτυξη πελατολογίου
• Αποτελεσματική διαχείριση και άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
• Αξιολόγηση της αγοράς και αναζήτηση νέων ευκαιριών συνεχούς ανάπτυξης των πωλήσεων
• Επίτευξη μηνιαίων στόχων βάσει πλάνου πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 ετών σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων
• Εμπειρία στον κλάδο της τουριστικής αγοράς θα συνεκτιμηθεί
• Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Δυναμισμός, ευελιξία και ανάληψη πρωτοβουλιών
• Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
• Προσωπική παρακίνηση, ομαδικό πνεύμα
• Πολύ καλή χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
• Άμεση διαθεσιμότητα εργασίας

Παροχές

H εταιρεία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερός μισθός και  bonus επίτευξης πωλήσεων)
• Έξοδα μετακίνησης, εταιρικό κινητό και tablet
• Ολοκληρωμένο σύστημα εκπαίδευσης και προοπτικές εξέλιξης
• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας