Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/1/2018

Υπάλληλος Τμήματος Διαχείρισης Προμηθευτών - Παραγγελιών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ηγέτιδα & καινοτόμος εταιρεία στον τομέα του e-commerce στον χώρο του ηλεκτρολογικού – ηλεκτρονικού υλικού, αναζητά Υπάλληλο για να στελεχώσει το τμήμα διαχείρισης Προμηθευτών - Παραγγελιών

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες

  • Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Διαχείριση – Αποστολή παραγγελιών (με χρήση πλατφόρμας B2B ή μέσω e-mail)
  • Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση πελατών
  • Οργάνωση Παραγγελιών - Αποστολών

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση προγραμμάτων MS Office
  • Ευχέρεια χρήσης Internet – αποστολής e-mail
  • Ευχέρεια χρήσης πληροφοριακών συστημάτων (ERP)
  • Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα ανταπόκρισης κάτω από συνθήκες έντασης (φόρτος εργασίας)
  • Θα συνεκτιμηθεί γνώση – προϋπηρεσία από τον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Παροχές

H εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο & σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές ανάπτυξης & εξέλιξης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση