Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/11/2022

Spa Manager

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Aegeo Spas, η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία διαχείρισης κέντρων ευεξίας εντός ξενοδοχειακών μονάδων 4 και 5 αστέρων, βραβευμένη επί σειρά ετών από τα World Luxury Spa Awards, επιθυμεί να προσλάβει Spa Managers για τη σεζόν 2023 σε Κρήτη, Κω, Ρόδο, Κέρκυρα , Ζάκυνθο, Κεφαλονία , Κυκλάδες.

Γίνε και εσύ μέλος σε ένα από τα 300 spa μας, σε Ελλάδα, Κύπρο και Βαλκάνια.

Spa Manager

Περιγραφή Θέσης:

• Εξυπηρέτηση επισκεπτών και διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του Spa
• Παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών, προγραμματισμός και οργάνωση θεραπειών
• Προώθηση και πώληση υπηρεσιών και προϊόντων
• Επίτευξη εμπορικών και ποιοτικών στόχων Spa
• Tήρηση της πολιτικής και των διαδικασιών της εταιρίας
• Επίτευξη οικονομικών και ποιοτικών στόχων
• Καθοδήγηση και επίβλεψη προσωπικού και παρακίνηση ομάδας
• Διαχείριση παραπόνων επισκεπτών
• Aποτελεσματική επικοινωνία με τα συνεργαζόμενα τμήματα του ξενοδοχείου

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Διοίκησης Επιχειρήσεων, Αισθητικής, Φυσικοθεραπείας, ή συναφούς εκπαίδευσης
• Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
• Ευχέρεια στην χρήση Η/Υ
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και γνώση 2ης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί
• Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
• Πελατοκεντρική αντίληψη και ικανότητα πωλήσεων

Παροχές

• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης εντός ενός ταχύτατα αναπτυσσόμενου οργανισμού
• Συνεχής εκπαίδευση
• Bonus
• Ημιδιατροφή
• Διαμονή (για τους υποψηφίους που θα εργαστούν εκτός του τόπου μόνιμης κατοικίας τους)
• Ειδικές εκπτώσεις στα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρίας

στείλε την αίτηση σου εδώ : hr@aegeospas.gr