Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/3/2023

Family Advisors

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Vodafone αναζητά Family Advisor ως μέλος της πιο δυναμικής ομάδας D2D στο χώρο των τηλεπικοινωνιών, με σκοπό τη διεύρυνση του οικιακού πελατολογίου της εταιρείας προτείνοντας λύσεις μέσω καινοτόμων υπηρεσιών.

Περιγραφή θέσης
  • Διερεύνηση και παράθεση των ιδανικότερων λύσεων κάλυψης των αναγκών του εκάστοτε πελάτη
  • Διαφήμιση και προώθηση των νέων καινοτόμων λύσεων τεχνολογίας του οργανισμού
  • Καθοδήγηση των πελατών στη νέα ψηφιακή εποχή

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου (Επιθυμητό ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ)
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και διαπραγματευτική ικανότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (Μισθός 900 - 1000 ευρώ)
  • Μηνιαία bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη σε νέα προϊόντα και τεχνολογίες
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη προσωπικών δεξιοτήτων
  • Ψηφιακά εργαλεία(επαγγελματικό tablet & κινητό)
  • Προνόμια - εκπτώσεις στις υπηρεσίες του οργανισμού
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης εντός του οργανισμού