Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Υπάλληλος τμήματος εξαγωγών

Κατηγορία: Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Περιοχή: ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ (ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ)
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Εξαγωγική εταιρεία τροφίμων στη Χαλκιδική αναζητά Υπάλληλο τμήματος εξαγωγών για εργασία πλήρους απασχόλησης στην Χαλκιδική.

Περιγραφή θέσης:
  • Γραμματειακή υποστήριξη σε θέματα διεκπεραίωσης διαδικασιών εξαγωγών
  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Εξυπηρέτηση πελατών εξωτερικού
  • Υποστήριξη τμήματος Λογιστηρίου

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούνται:
  • Όρεξη για δουλειά
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Επιπλέον ξένες γλώσες όπως:Γερμανικά, Ρωσικα, Ιταλικά, Βουλγάρικα, Ρουμάνικα, Γαλλικά, Σουηδικά κ.τ.λ.
  • Πτυχίο ΑΕΙ Ή ΤΕΙ, σχετικό με οικονομικά - λογιστικά
  • Προυπηρεσία σε τμήμα εξαγωγών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Καλές συνθήκες εργασίας
  • Άμεση πρόσληψη
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Δυνατότητα Εξέλιξης