ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Ασφαλιστικός και Επενδυτικός Σύμβουλος

Κατηγορία: Ασφαλιστικά - Real Estate
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Περιοχή: ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

MyLife Team

Insurance Services

Είμαστε κορυφαία ομάδα πωλήσεων στον Ασφαλιστικό/Επενδυτικό κλάδο.

Σκοπός μας, είναι, να υπηρετούμε αμέριστα τα συμφέροντα κάθε πολίτη, που μας εμπιστεύεται και να σχεδιάζουμε την καλύτερη δυνατή λύση για το πολύτιμο αγαθό της ασφάλισης, γιατί πιστεύουμε ότι, οι άνθρωποι ζουν καλύτερα όταν φροντίζουν για το μέλλον τους και εμείς τους βοηθάμε σε αυτό!

Δημιουργούμε ένα ισχυρό δίκτυο επιτυχημένων επαγγελματιών που θα προσφέρουν στη κοινωνία πολύτιμες συμβουλές ασφάλισης.

Η μεγαλύτερη πρόκληση για εμάς είναι η επένδυση στο ανθρώπινο δυναμικό. Εφαρμόζουμε μια ιδιαιτέρως προσεκτική διαδικασία επιλογής συνεργατών και παρέχουμε σημαντική υποστήριξη και καθοδήγηση στην προσωπική ανάπτυξη κάθε συνεργάτη μας, γιατί για εμάς οι άνθρωποι είναι η δύναμή μας.

ΘΕΛΟΥΜΕ: να εντάξουμε στο δυναμικό μας Εκπρόσωπο Πωλήσεων, που θα είναι υπεύθυνος για τη δημιουργία πελατολογίου και την επίτευξη στόχου πωλήσεων.

Οι αρμοδιότητες περιλαμβάνουν:

  • Έρευνα αγοράς, παρουσιάσεις των υπηρεσιών της Εταιρείας σε δυνητικούς πελάτες και διαπραγμάτευση συμβάσεων.

Για να επιτύχεις σε αυτό το ρόλο πρέπει να έχεις βαθιά κατανόηση της διαδικασίας των πωλήσεων, καθώς επίσης και ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε Πωλήσεις/Ιδανικά Υπηρεσιών
  • Διαπραγματευτικές Ικανότητες
  • Οργανωτικές Δεξιότητες
  • Προσανατολισμό στην Επίτευξη Στόχων και Φιλοδοξία για Εξέλιξη
  • Εξοικείωση με τα Ψηφιακά Μέσα
  • Πτυχίο Οικονομικών/Διοίκησης
  • Πελατοκεντρική Αντίληψη

Παροχές

  • Ελκυστικό σύστημα αμοιβών με ανταγωνιστικές απολαβές και bonus αποδοτικότητας
  • Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση από ικανά στελέχη της εταιρείας
  • Δυνατότητες Προσωπικής ανάπτυξης και Εξέλιξης σε θέση διοίκησης.
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!