Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/01/2021

Team Leader

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας, επίσημος συνεργάτης της Wind Hellas, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της επιθυμεί να προσλάβει 2 team leaders για την κάλυψη αντίστοιχων θέσεων στο τμήμα διαχείρισης και ανάπτυξης πελατολογίου (up sell- cross sell).

Αρμοδιότητες Υποψηφίων

  •  Συμμετοχή στην οργάνωση, συντονισμό και παρακολούθηση της ομάδας.
  •  Αξιολόγηση των ατόμων της ομάδας και εντοπισμός των αναγκών εκπαίδευσης.
  •  Παρακολούθηση των εργασιών της ομάδας με στόχο την επίτευξη των συμφωνημένων στόχων βάσει των Δεικτών Απόδοσης (KPIs).
  •  Ευθύνη για τη διασφάλιση της τήρησης των πολιτικών και διαδικασιών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  •  Ικανότητα επίτευξης στόχων σε συνθήκες πίεσης
  •  Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  •  Δυναμική προσωπικότητα με κριτική σκέψη
  •  Διοικητικές ικανότητες (οργάνωση, σχεδιασμός, παρακολούθηση, έλεγχος)

Παροχές

  •  Σύμβαση διαρκείας αορίστου χρόνου
  •  Ανταγωνιστικότατο/ Υψηλό πακέτο αποδοχών
  •  Extra Bonus παραγωγικότητας
  •  Ευκαιρίες και προοπτικές εξέλιξης σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο όμιλο εταιρειών.
  •  Σύγχρονο φιλικό περιβάλλον εργασίας
Εύκολη πρόσβαση (δίπλα ακριβώς στο μετρό Αγ. Δημήτριος)