Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/3/2020

Ιατρικός Επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία με έδρα την Θεσσαλονίκη και πανελλαδική δραστηριότητα στον κλάδο της βιοτεχνολογίας ζητά να προσλάβει Ιατρικό Επισκέπτη με εμπειρία στην ειδικότητα της Γυναικολογίας και περιοχή ευθύνης τον ν. Αττικής.

Ο/Η κατάλληλος συνεργάτης θα αναλάβει καθήκοντα που αφορούν:

  • Ανάπτυξη και διαχείριση του δικτύου των συνεργαζόμενων ιατρών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 3 ετών
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στην ειδικότητα των Γυναικολόγων,
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/Κολλεγίου
  • Απαραίτητη καλή γνώση Αγγλικών
  • Μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές & διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ικανότητα ανάλυσης & επίλυσης προβλημάτων
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και υψηλός βαθμός αυτοπαρακίνησης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (μισθός & bonus)
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Συνεχής Εκπαίδευση