Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/4/2018

Πωλήτριες εντός καταστήματος ορθοπεδικών & ειδών αποκατάστασης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία με έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, κατέχοντας σημαντική θέση στον κλάδο των ορθοπεδικών & ειδών αποκατάστασης ατόμων με αναπηρία, ζητά να προσλάβει υποψήφιες μέχρι 30 ετών, για το τμήμα Πωλήσεων εντός του καταστήματος.

Κύρια Καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων
  • Ανάπτυξη πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη Λυκείο/ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων/Marketing ή συναφούς κατεύθυνσης
  • Άριστα επικοινωνιακά προσόντα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με διάθεση για κοινωνική συναναστροφή
  • Προϋπηρεσία 1-3 έτη σε θέση εξυπηρέτησης πελατών και υποστήριξης ομάδας πωλήσεων θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλός χειρισμός λόγου (γραπτός και προφορικός)
  • Ομαδικό πνεύμα, άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
  • Εχεμύθεια & εμπιστευτικότητα
  • Ευγένεια, υπευθυνότητα, μεθοδικότητα & συνέπεια
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ, Internet, Social Media

Η διαδικασία επιλογής διέπεται από απόλυτη εχεμύθεια.

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Εργασία 4ωρης απασχόλησης
  • Πλήρες πακέτο αποδοχών
  • Πενθήμερη εργασία
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητα μισθολογικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και οικογενειακό περιβάλλον εργασίας