Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/5/2023

Brand Ambassador / Promoter

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΑΜΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η 𝗖𝗵𝗮𝗽𝘁𝗲𝗿 𝟱 αναζητά άτομα με πάθος και ευχάριστη προσωπικότητα για την προώθηση και πώληση του νέου καινοτόμου προϊόντος 𝗣𝘂𝗹𝘇𝗲! 𝗙𝘂𝗹𝗹 𝘁𝗶𝗺𝗲 απασχόληση, αορίστου χρόνου, σε σημεία λιανικής της Λαμίας (και γύρω περιοχές επιθυμητές).

Προωθήτρια/της Πλήρους Απασχόλησης
Ημέρες: 5νθημερο / 8ωρο (επιλογή ανάμεσα σε Τρίτη έως Σάββατο, Τετάρτη έως Κυριακή)

Περιγραφή Θέσης:
Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνη για την αποτελεσματική υλοποίηση πλάνου προωθητικών ενεργειών της εταιρείας και την δημιουργία αναφορών σε σημείο λιανικής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Ευελιξία και ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και αποφάσεων
  • Άδεια οδήγησης απαραίτητη
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Κάτοχος υπολογιστή
  • Προϋπηρεσία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη, bonus βάσει απόδοσης
  • Αυτοκίνητο, Έξοδα κίνησης, Κινητό
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση, προοπτικές εξέλιξης