Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/01/2023

Administrative & Marketing Assistant

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ & ΜΥΚΟΝΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Live&Travel, ελληνική εταιρεία που δραστηριοποιείται στο κλάδο του τουρισμού με αντικείμενο την εκμίσθωση/διαχείριση ακινήτων και παροχή υπηρεσιών αναζητά Υπάλληλο γραφείου με κύρια δραστηριότητα τη διοικητική υποστήριξη και υποστήριξη πωλήσεων.

Ο υποψήφιος θα έχει την ευκαιρία να εργασθεί σε μία επιχείρηση με υψηλή ανάπτυξη σε ανταγωνιστικό περιβάλλον στην Αθήνα αλλά και στη Μύκονο κατά τη διάρκεια της καλοκαιρινής περιόδου.

Αρμοδιότητες Εργασίας

  • Οργάνωση γραφείου και τήρηση διαδικασιών αυτού
  • Διαχείριση Τηλεφωνικού Κέντρου
  • Επικοινωνία, διαχείριση και εξυπηρέτηση των πελατών και συνεργατών της εταιρίας
  • Προετοιμασία διαφόρων Reports
  • Δημιουργία νέων και διατήρηση υφιστάμενων σχέσεων με τους πελάτες και συνεργάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΑΤΕΙ επικοινωνίας, marketing και συναφών σπουδών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα και άνεση επικοινωνίας
  • Άριστη χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση Η/Υ και MS Office
  • Γνώση χειρισμού Webhotelier, Primal Res και individual OTA's θα εκτιμηθεί
  • Γνώση χειρισμού εργαλείων Digital marketing επιθυμητή
  • Διάθεση για εντατική εργασία
  • Ευχάριστη προσωπικότητα Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

  • Πλήρης Απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Laptop