Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/7/2020

Full Stack Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο της Πληροφορικής και του Digital Marketing επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Full Stack Developer με στόχο την κατασκευή ιστοσελίδων, eshop και web εφαρμογών.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη και παραμετροποίηση ιστοσελίδων, web εφαρμογών και ηλεκτρονικών καταστημάτων (eshops) με ή χωρίς διασύνδεση ERP
  • Υποστήριξη τεχνικών αιτημάτων πελατών
  • Ανάπτυξη λογισμικού
  • Ανάλυση, σχεδίαση και ανάπτυξη αλγορίθμων
  • Ανάλυση και διαχείριση αναγκών των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής Πληροφορικής ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους πάνω στον προγραμματισμό
  • Άριστη γνώση σε περιβάλλον Wordpress / Woocommerce
  • Άριστη γνώση και εμπειρία PHP, HTML5, javascript, jquery και Saas
  • Γνώσεις σε σχεσιακές βάσεις (MySql, MS SQL)
  • Γνώση και εμπειρία σε γνωστά panel (π.χ. Plesk, Cpanel)

Προσόντα που θα συνεκτιμηθούν:

  • Επαφή με Javascript frameworks (π.χ. Angular ή Vue)
  • Επαφή με DevExpress/DevExtreme
  • Επαφή με Entity framework 6
  • Γνώση και εμπειρία σε άλλες γλώσσες π.χ Java, Swift
  • Γνώση και ευχέρεια σε σχεδιαστικά προγράμματα (π.χ. Photoshop. Illustrator)

Παροχές

  • Ευχάριστο και ομαδικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Δυνατότητες ανάπτυξης και εξέλιξης εντός της εταιρείας

Παρακαλούνται οι υποψήφιοι που έχουν τα παρακάτω προσόντα όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα που απαραίτητα θα πρέπει να περιλαμβάνει και δείγματα των έργων τους.