Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Ιατρικός επισκέπτης σε οδοντιάτρους

Κατηγορία: Υγεία
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η SYNVIVA με πολυετή παρουσία στο χώρο των φαρμακευτικών ειδών και OTC ζητά Ιατρικό Αντιπρόσωπο για προώθηση των προϊόντων της σε οδοντίατρους με έδρα την Αττική.

Αρμοδιότητες :
  • Ιατρική ενημέρωση σε οδοντίατρους και κλινικές
  • Ανάπτυξη και διαχείριση πελατολογίου
  • Συμμετοχή σε συνέδρια και εκπαιδευτικά σεμινάρια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυναμική προσωπικότητα με ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Γνώσεις χειρισμού H/Y
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Πτυχίο Ανώτερης Σχολής

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους βάσει στόχων
  • Πρόσθετη Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Αυτοκίνητο, Κινητό τηλέφωνο και tablet
  • Έξοδα κίνησης κι εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη