Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/08/2019

Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις Λογιστικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις Λογιστικής από Βιομηχανία Τροφίμων στην Βιομηχανική Περιοχή Θεσσαλονίκης στην Σίνδο.

Καθήκοντα:

  • Απασχόληση σε γραμματειακή υποστήριξη
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση των πελατών
  • Οργάνωση, αρχειοθέτηση και ενημέρωση ηλεκτρονικών αρχείων
  • Υπόλοιπη απασχόληση σε στοιχειώδεις λογιστικές εργασίες
  • Έκδοση παραστατικών (τιμολόγια και αποδείξεις παροχής υπηρεσιών)
  • Προετοιμασία φακέλου με τα παραστατικά (τιμολόγια προμηθευτών και εκδοθέντα παραστατικά) και αποστολή του στα συνεργαζόμενα με την εταιρία λογιστικά γραφεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις Λογιστικής
  • Γνώσης Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή χρήση Η/Υ (Ms Office, internet)

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση