Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/03/2024

Γεωπόνος / Τεχνολόγος Γεωπόνος / Υπάλληλος Φυτωρίου

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Το my : : garden δραστηριοποιείται στη λιανική πώληση φυτών, δέντρων, λουλουδιών και όλων των σχετικών προϊόντων γύρω από αυτά, στο Π. Ηράκλειο Αττικής, σε ένα χώρο 5.500 τ.μ. Αν είσαι άνθρωπος με ενεργητικότητα και συνέπεια, έχεις όρεξη για δουλειά , ψάχνουμε να ενισχύσουμε την ομάδα μας με νέο μέλος .

Βασικές αρμοδιότητες :

  • Διεκπεραίωση των απαραίτητων εργασιών για τη σωστή συντήρηση των φυτών και δέντρων εσωτερικού και εξωτερικού χώρου και των λουλουδιών του Κέντρου (φύτευση, μεταφύτευση, καθάρισμα, κλάδεμα, πότισμα, ράντισμα).
  • Φροντίδα όλων των χώρων του Κέντρου με σκοπό τη σωστή εμφάνιση και λειτουργικότητα του εργασιακού χώρου.
  • Εξυπηρέτηση πελατών και ανάπτυξη πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή επαγγελματικής σχολής
  • Επιθυμητό πτυχίο Γεωπονίας
  • Εμπειρία σε αντικείμενο εξυπηρέτησης πελατείας ή / και πώλησης
  • Προηγούμενη εμπειρία στον ανθοκομικό τομέα (π.χ. ανθοπωλείο, φυτώριο, ανθοδετική) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Αίσθημα ευθύνης και ανάληψη πρωτοβουλιών σχετικών με το αντικείμενο
  • Δημιουργικότητα, αισθητική αντίληψη και διάθεση για μάθηση
  • Υψηλό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Η θέση αφορά αποκλειστικά 6 ήμερη απασχόληση
  • Προσφέρουμε σταθερές αποδοχές, άριστο περιβάλλον εργασίας , επικοινωνία 10:00-19:00