Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Αποθηκάριος Κατάψυξης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρεία στον κλάδο της αρτοποιίας & ζαχαροπλαστικής, για τις ανάγκες της βιομηχανικής της παραγωγής επιθυμεί να προσλάβει:

Αποθηκάριο Κατάψυξης

Αρμοδιότητες θέσης

  • Διαχείριση παραλαβή και παράδοση εμπορευμάτων στην αποθήκη πρώτων υλών
  • Λειτουργία μηχανογραφημένου συστήματος απογραφής
  • Συντονισμός των δραστηριοτήτων του τμήματος της αποθήκης σχετικά με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας
  • Πρόβλεψη και διασφάλιση επάρκειας αποθεμάτων
  • Προγραμματισμός και υλοποίηση παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου
  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο τροφίμων, κατά προτίμηση σε παραγωγική μονάδα τροφίμων
  • Απαραίτητη γνώση λειτουργίας μηχανογραφημένης αποθήκης.
  • Χρήση Η/Υ (βασικές δεξιότητες).
  • Δυνατότητα εργασίας και τακτοποιηση εμπορευμάτων και Ά υλών σε ψυκτικούς θαλάμους.
  • Επιθυμητή γνώση Αγγλικών (επίπεδο Lower)

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Πενθήμερη εργασία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής ανέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.