Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/6/2022

Κρεοκόπτης

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΡΟΔΟΣ

Τα Ella Resorts, μια καινούρια αλυσίδα πολυτελών ξενοδοχείων στη Ρόδο, εξαιρετικά αναβαθμισμένης ποιότητας υπηρεσιών, ζητούν να προσλάβουν προσωπικό για την καλοκαιρινή σεζόν 2022:

Κρεοκόπτη

Αρμοδιότητες:

  • Κοπή και φιλετάρισμα κρεάτων
  • Υπεύθυνος για τη λειτουργία και την καθαριότητα στο χασάπικο του ξενοδοχείου, στα ψυγεία των αποθεμάτων και στους χώρους αποθήκευσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πιστοποίηση κρεοκόπτη /επεξεργασία κρέατων
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε 5* ξενοδοχείο
  • Γνώση όλων των διαδικασιών και πολιτικών υγιεινής και ασφάλειας που αφορούν την προετοιμασία, την παραλαβή, την τροφίμων
  • Προσεγμένη εμφάνιση & καθαριότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους
  • Πλήρη εκπαίδευση στα πρωτόκολλα υπηρεσιών της εταιρίας
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ευκαιρίες συνεχούς επαγγελματικής ανέλιξης
  • Δυνατότητα μακροχρόνιας απασχόλησης