Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/08/2018

PART TIME RETAIL ASSOCIATES

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Σε ενδιαφέρει o κλάδος της μόδας και της λιανικής πώλησης?

Είσαι νέος ή νέα και θέλεις να ξεκινήσεις να εργάζεσαι σε ένα ευχάριστο πολυεθνικό περιβάλλον;

Θα ήθελες να βρεις μια προσωρινή και ευέλικτη απασχόληση ώστε να την συνδυάσεις παράλληλα με τις σπουδές σου?

Τότε έχουμε την δουλειά που σου ταιριάζει!

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Θα παρέχεις άριστη άμεση και έμμεση εξυπηρέτηση στους πελάτες, με στόχο την αύξηση του όγκου των πωλήσεων
  • Θα τοποθετείς τα εμπορεύματα στα ράφια ενώ θα φροντίζεις για την εμφάνιση τους εντός του καταστήματος
  • Θα χειρίζεσαι την επεξεργασία, την αποθήκευση και την αναπλήρωση των εμπορεύματων
  • Θα λειτουργείς αποτελεσματικά με τα μέλη της ομάδας για να εξασφαλίζεις ότι ο χώρος, τα δοκιμαστήρια και οι αποθηκευτικοί χώροι του καταστήματος είναι καθαροί και προσεγμένοι

Απαραίτητα Προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα έχει το παρακάτω προφίλ:

  • Προηγούμενη εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών, κατά προτίμηση στον κλάδο του λιανικού εμπορίου, επιθυμητή
  • Άριστη ικανότητα εξυπηρέτησης πελατών
  • Ενδιαφέρον για την μόδα και τις νέες τάσεις!
  • Eπικοινωνιακές δεξιότητες
  • Καλές οργανωτικές ικανότητες και ικανότητα χειρισμού πολλαπλών καθηκόντων υπό πίεση
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλίων για την ολοκλήρωση των εργασιών και την επίλυση προβλημάτων
  • Ικανότητα τήρησης των προθεσμιών,διαχείρισης χρόνου και ιεράρχησης πρoτεραιοτήτων
  • Ευελιξία όσον αφορά το πρόγραμμα εργασίας

Παροχές

Θα έχεις την ευκαιρία να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου καριέρα σε μια πολυεθνική και δυναμική εταιρία, σε ένα νεανικό ομαδικό περιβάλλον αναπτύσσοντας τις δεξιότητες και τις προοπτικές σου.

Αν ενδιαφέρεστε για την παραπάνω θέση εργασίας μπορείτε να κάνετε την αίτηση σας τώρα!