Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/02/2022

Αποθηκάριος απο Καβάλα/Δράμα

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙΠΑ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ | ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ARIVIA S.A., ηγέτιδα εταιρία παραγωγής προϊόντων φυτικής προέλευσης και, μεταξύ άλλων, κάτοχος του σήματος Violife, με εξαγωγική δραστηριότητα σε περισσότερες από 60 χώρες, αναζητά ικανούς και προσηλωμένους στον στόχο συνεργάτες προκειμένου να καλύψει τις αυξημένες της ανάγκες στελέχωσης, λόγω της εντυπωσιακής ανάπτυξής της τα τελευταία χρόνια.

Θέλεις να ενταχθείς σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία, έχεις πάθος για τα φυτικά προϊόντα, και αναζητάς απεριόριστες προοπτικές εξέλιξης?

Στην ARIVIA S.A., με έδρα τη Δράμα, αναζητούμε Αποθηκάριο απο τη περιοχή της Καβάλας είτε της Δράμας.

Ο ρόλος εντάσσεται στην Διεύθυνση Εργοστασίου, στη Δράμα.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου :

  • Απόφοιτοι Γυμνασίου/Λυκείου /ΕΠΑΛ/ΕΠΑΣ/ ΙΕΚ
  • Δυνατότητα εργασίας με πρόγραμμα εναλλασσόμενων βαρδιών.
  • Ικανότητα να ακολουθεί συγκεκριμένες οδηγίες υγιεινής και ασφάλειας.
  • Διάθεση για μάθηση.

Εργασιακή εμπειρία στο αντικείμενο θα ληφθεί υπόψιν.

Eάν :
  • Καταφέρνεις να ανταπεξέλθεις αποτελεσματικά στα χρονοδιαγράμματά σου
  • Διαθέτεις υπευθυνότητα, συνέπεια & ομαδικό πνεύμα
  • Επιθυμείς να εργαστείς σε ένα σύγχρονο και άριστο περιβάλλον εργασίας

    Τότε είσαι αυτός/η που αναζητούμε!

Παροχές

Περιγραφή Θέσης :

  • Οργάνωση και τακτοποίηση των προϊόντων
  • Διαχείριση και προετοιμασία παραγγελιών
  • Άριστη οργάνωση αποθήκης
  • Διεκπεραίωση διάφορων υποστηρικτικών εργασιών αποθήκης

Παροχές :

  • Πλήρη Απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή ιδιωτικής Ασφάλισης Ζωής & Υγείας
  • Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα Εκπαίδευσης

Τα στοιχεία σας παραμένουν εμπιστευτικά και χρησιμοποιούνται αποκλειστικά και μόνο από την εταιρεία μας. Το βιογραφικό σας θα διατηρηθεί στην βάση δεδομένων μας για ένα (1) χρόνο στο ενδεχόμενο μελλοντικής χρήσης του για την ίδια ή άλλη θέση στην εταιρεία μας.