ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΘΑΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Κατηγορία: Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εμπορική εταιρεία βιομηχανικού εξοπλισμού και αυτοματισμών πεπιεσμένου αέρα με έδρα την Θεσσαλονίκη, δυναμική και διαρκώς αναπτυσσόμενη, ζητά να προσλάβει Ηλεκτρολόγο Μηχανικό.

Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση και επισκευή αεροσυμπιεστών
  • Επιδιόρθωση ηλεκτρομηχανολογικών βλαβών
  • Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες (After Sales Service)
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία στην βιομηχανία
  • Γνώση ηλεκτρονικών
  • Γνώση ψυκτικών
  • Άτομο δυναμικό με εμπειρία στην χρήση εργαλείων συνεργείου
  • Κατανόηση ηλεκτρολογικού σχεδίου
  • Γνώση Αγγλικών
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Χαρακτηριστικά προσωπικότητας:

  • Ικανότητα για συνεργασία και ομαδικότητα, αλλά και αυτόνομη δραστηριότητα
  • Καλή τεχνική αντίληψη
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Οργανωτικές ικανότητες, μεθοδικότητα και ευελιξία
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ικανότητα διαχείρισης πελατών

Παροχές

  • Μισθός και ασφάλιση αναλόγως προσόντων
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μία διαρκώς αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Συνεχής εκπαίδευση