Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/4/2018

Προωθητής - τρια (Ιωάννινα)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον χώρο των καπνικών προϊόντων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την αποτελεσματική υλοποίηση των προωθητικών ενεργειών της εταιρείας σε σταθερά σημεία μικρής λιανικής, την παρακολούθηση του ανταγωνισμού και τη δημιουργία αναφορών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε προωθητικές ενέργειες ή πωλήσεις
  • Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Αυτοκίνητο και κινητό
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας