Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/06/2021

Υπεύθυνος - Χειριστής μηχανών παραγωγής / Μηχανικός

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Υπεύθυνος Χειριστής μηχανών παραγωγής / Μηχανικός από εταιρεία στην Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

  • Χειριστής μηχανών παραγωγής πολυεστερικών κουμπιών ρούχων
  • Υπεύθυνος μηχανικός λειτουργίας ή/και συντήρησης με κύρια αρμοδιότητα την εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας και παραγωγής σύμφωνα με τις απαραίτητες ποιοτικές προδιαγραφές
  • Χειρισμός και ρυθμίσεις μηχανών παραγωγής
  • Βελτίωση της παραγωγικής διαδικασίας
  • Τήρηση των διαδικασιών σύμφωνα με τους κανόνες καλής παρασκευής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση χειρισμού μηχανών παραγωγής
  • Επιθυμητή Εξειδίκευση/Προϋπηρεσία σε παραγωγή κουμπιών για ρούχα
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης εργασιών
  • Ικανότητα διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Πλήρη απασχόληση
  • Συνεχή επιμόρφωση και εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης