Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/1/2023

Εργάτης σε βιοτεχνία ενδυμάτων

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Bιοτεχνία στην περιοχή της Θεσσαλονίκης με δραστηριότητα την παραγωγή πλεκτών ενδυμάτων αναζητά υποψήφιο για εργασία πλήρους απασχόλησης στο Τμήμα Παραγωγής της (πλεκτήριο)

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός αυτόματων ευθύγραμμων μηχανών πλέξης
  • Επίβλεψη σωστής λειτουργίας των μηχανών και επιδιόρθωση μικρών βλαβών
  • Έλεγχος της παραγωγής και επιδιόρθωση μικροελαττωμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιδεξιότητα στο χειρισμό εργαλείων και μηχανών
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Επιθυμητή οποιαδήποτε κατάρτιση στον τομέα Ηλεκτρολογικών / Μηχανολογικών εγκαταστάσεων
  • Επιθυμητή η γνώση αγγλικών και χειρισμού Η/Υ
  • Συνέπεια και ικανότητα εργασίας σε ομάδα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Αξιόπιστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Παροχή εκπαίδευσης και δυνατότητα εξέλιξης