Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/5/2019

Ενεργειακός Σύμβουλος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από μεγάλη εταιρεία περιβαλλοντικών υπηρεσιών και παροχής ενέργειας, με δίκτυο σε όλη τη Βόρειο Ελλάδα και επίσημο συνεργάτη του μεγαλύτερου ιδιώτη παραγωγού και παρόχου ηλεκτρικού ρεύματος, ζητείται άμεσα: Ενεργειακός Σύμβουλος για τον νομό Θεσσαλονίκης.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Σχεδιασμός και επίβλεψη του δικτύου πελατών
  • Διαχείριση σχέσεων με πελάτες
  • Έρευνα της αγοράς και χτίσιμο νέων συνεργασιών
  • Συμμετοχή σε δράσεις, εκδηλώσεις και παρουσιάσεις της εταιρείας με σκοπό την ενίσχυση της παρουσίας της στην αγορά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στις πωλήσεις τουλάχιστον για δύο έτη
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Καλή γνώση και χειρισμό Η/Υ
  • Ικανότητες οργάνωσης και αποτελεσματικής διαχείρισης των πελατών
  • Εστίαση στην επίτευξη των στόχων, αντίληψη, εφευρετικότητα και προσανατολισμός στο αποτέλεσμα

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών (σταθερός μισθός, ασφάλιση, BONUS)
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Διαρκές πρόγραμμα εκπαίδευσης
  • Προοπτικές εξέλιξης