Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/07/2022

Service - Bar

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΟΛΥΧΡΟΝΟ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Praia beach bar, αναζητεί barman/woman και Σερβιτόρους/ες για την καλοκαιρινή περίοδο 2022.

Βασικές αρμοδιότητες σερβιτόρων:
  • Προετοιμασία των τραπεζιών/καθισμάτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών με τις προδιαγραφές της επιχείρησης
  • Εκμάθηση ποτών, κοκτέιλ, λίστας κρασιών και μενού του καταστήματος
  • Χειρισμός PDA
  • Φιλική και επαγγελματική υποδοχή, προσέγγιση και αντιμετώπιση πελατών
  • Διατήρηση καθαρού και οργανωμένου πόστου καθώς και του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση Αγγλικών
  • Ομαδικότητα & συνεργασία
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Παροχές

  • Σύμβαση εποχιακής εργασίας
  • Ικανοποιητικός πακέτο αποδοχών και tips
  • Ασφάλιση
  • Διαμονή
  • Ημιδιατροφή από το μενού του καταστήματος
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση
Διαμονή στην ευρύτερη περιοχή θα ληφθεί υπόψη.