ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΩΣ ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΒΟΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΘΑΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

ERP Consultant - Σύμβουλος Μηχανογράφησης

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΝΤΕΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία πληροφορικής InTech ζητεί πτυχιούχο πληροφορικής για να εργαστεί ως Σύμβουλος Μηχανογράφησης.

Αρμοδιότητες:
  • Κατανόηση των επιχειρηματικών διαδικασιών και σχεδιασμός βέλτιστων μηχανογραφικών λύσεων βασισμένων στα Galaxy ERP και Pylon ERP της Epsilon-SingularLogic.
  • Εγκατάσταση και παραμετροποίηση των Galaxy ERP και Pylon ERP.
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη των πελατών.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια για τα στοιχεία και τα βιογραφικά των υποψηφίων που θα υποβληθούν προς αξιολόγηση.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:

• Γνώσεις Εμπορικής και Οικονομικής διαχείρισης

Επιθυμητά προσόντα

• Γνώσεις Λογιστικής διαχείρισης
• Θέληση για μάθηση και διαρκή εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες.
• Πνεύμα συνεργασίας σε ομαδική εργασία.
• Ευχέρεια επικοινωνίας με τους πελάτες.
• Υφιστάμενη τεχνογνωσία στο Galaxy ERP θα εκτιμηθεί πρόσθετα.

Παροχές

Παροχές

• Μισθός 800€ - 1.200€ αναλόγως επιπέδου τεχνογνωσίας και ετοιμότητας.
• Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
• Παρέχεται εκπαίδευση.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!