Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/1/2023

Στέλεχος διοίκησης (Γερμανόφωνος/η)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΟΥΚΑΚΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Γερμανόφωνος/η διοικητικός υπάλληλος ζητείται από εταιρεία λογιστικών και φορολογικών συμβούλων στο Κουκάκι Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Επαφή με εξωτερικούς συνεργάτες, πελάτες σε Ελλάδα και εξωτερικό
  • Υποστήριξη εργασιών και συναντήσεων της εταιρίας
  • Διαχείριση, οργάνωση και υποστήριξη των εργασιών του γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες (γραπτά και προφορικά) σε Γερμανικά, Αγγλικά και Ελληνικά
  • Άριστη χρήση πακέτου Office, internet
  • Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Δυναμισμός, ευγένεια, δυνατότητα ευελιξίας και διαπραγμάτευσης
  • Υπευθυνότητα, εχεμύθεια, πρωτοβουλία και ικανότητα πρόβλεψης των αναγκών της Διεύθυνσης
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ θα θεωρηθεί ως πρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πρόσθετες παροχές σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας