Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/05/2022

Junior Marketing Trainee

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία μας εκπροσωπεί τη μεγαλύτερη εταιρεία Τηλεπικοινωνιών στην Ελλάδα στο κομμάτι του Marketing,της Διαφήμισης και των Πωλήσεων.

Λόγω της συνεχούς ανάπτυξης του δικτύου οπτικών ινών στην Ελλάδα η εταιρεία μας χρειάζεται τρία νέα άτομα έως 30 χρονών για τη θέση του Sales Advisor προκειμένου να γίνει σωστά η μετάβαση των καταναλωτών στο νέο δίκτυο.

Οι υποψήφιου θα αναλάβουν καθήκοντα:

Διαφήμισης του πελάτη στο αγοραστικό κοινό
Εξυπηρέτησης πελατών
Σχεδιασμού και Διαχείρισης καμπάνιας
Επίτευξης νέων αποτελεσμάτων

Η θέση δεν αφορά τηλεφωνικές πωλήσεις, πωλήσεις σε φυσικό κατάστημα, Promotion,DIgital Marketing.

Απαραίτητα Προσόντα

Επικοινωνιακές ικανότητες
Ευχάριστη προσωπικότητα
Ομαδικότητα

Παροχές

Συνεχή εκπαίδευση και καθοδήγηση
Ευχάριστο περιβάλλον
Δυνατότητα εξέλιξης στο σχεδιασμό Marketing