Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/12/2019

Εξωτερικός Πωλητής/τρια Β2Β (εμπόριο ειδών οικιακής χρήσης & διακόσμησης)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΓ.Ι.ΡΕΝΤΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Εξωτερικός Πωλητής/τρια Β2Β από εισαγωγική εταιρία στην Αθήνα, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο των ειδών οικιακής χρήσης & διακόσμησης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικά καθήκοντα :

  • Διατήρηση υφιστάμενου και ανάπτυξη νέου πελατολογίου, χαρτογράφηση αγοράς, παρακολούθηση ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2+ έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Προϋπηρεσία στον ίδιο χώρο θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Πτυχίο ΙΕΚ, ΑΕΙ ή ΤΕΙ επιθυμητό όχι απαραίτητο
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εξοικείωση στην χρήση Η/Υ, ΜS office
  • Ικανότητες επικοινωνίας, διαπραγμάτευσης, οργάνωσης
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα, αυτοπαρακίνηση
  • Δυνατότητα για ταξίδια στην επαρχία για περίπου 10 ημέρες το μήνα

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός & bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο & Ιpad