Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/4/2021

Γραμματειακή υποστήριξη σε εκπαιδευτικό οργανισμό

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας δραστηριοποιείται τα τελευταία 15 χρόνια στον χώρο της Δια Βίου Μάθησης και της συμβουλευτικής. Με πίστη στις αξίες μας, θεωρούμε το ανθρώπινο δυναμικό ως το σημαντικότερο παράγοντα για την επίτευξη των στόχων μας. Αναζητούμε ικανούς ανθρώπους και επενδύουμε στη συνεχή εκπαίδευση και εξέλιξη των εργαζομένων μας.

Περιγραφή Θέσης:

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την διαχείριση των εισερχόμενων κλήσεων, την παρακολούθηση της αλληλογραφίας, τον συντονισμό των εργασιών, την καθημερινή οργάνωση των σεμιναρίων, καθώς και για την τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες στα πλαίσια της υλοποίησης τους.

Επιπλέον θα συμβάλλει στον τομέα των τηλεφωνικών πωλήσεων, αναπτύσσοντας το πελατολόγιο των συμβουλευτικών υπηρεσιών και σεμιναρίων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άνεση στην επικοινωνία και πνεύμα συνεργασίας
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Ευελιξία ωραρίου
  • Άτομα με κάρτα ανεργίας πιθανόν να προτιμηθούν

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Προοπτικές εξέλιξης σε έναν αξιόπιστο και συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Βασικό πακέτο αποδοχών με πλήρη ασφάλιση στο ΙΚΑ και bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον